Ballina     TV LIVE     Radio Shqip     Filma Shqip     Lojra     Kontakt

 

  Hite dhe Albume # Sasia # Data e Postuar #
Folder
Kthehu
Folde - Aurela Gace ft. Young Zerka - Pa kontroll 2014
Folde - Dafina Zeqiri ft. Gjiko - MSD 2014
Folde - Genta Ismajli - Maje 2014
Folde - Gold Ag - Shqiptar 2 - 2014
Folde - Shkumbin Ismaili - Ora 12 2014
Folde - 2TON - Qa boj 2014
Folde - Adnan Daci - Pse behesh se sme sheh 2014
Folde - Blero - N.U.N 2014
Folde - Kastro Zizo - Naten kur flija 2014
Folde - Kida - Mke Rrejt 2014
Folde - Labinot Rexha (NOTI) ft. Xheza - Kenge te shpirtit 2014
Folde - Ledri Vula - Ni got per ty 2014
Folde - Noizy ft. Altin Sulku - Gipsy Lover 2014
Folde - Andin Randobrava - Mos me le vet 2014
Folde - Anjeza Branka - Nizma 2014
Folde - Dafina Zeqiri - Over You 2014
Folde - Dhurata Dora - A bombi 2014
Folde - Duli - Dit e nat 2014
Folde - ELINEL - Zemra 2014
Folde - Kreshnik Avdiu - Ti ke dy fetyra 2014
Folde - Motrat Mustafa - Kuq e zi 2014
Folde - Nasty D ft. Dezi - nBoten Tjeter 2014
Folde - Noizy - Komplet Ca Kam Fol 2014
Folde - Sinan Hoxha - Vdeksha per ty 2014
Folde - Zena Aliu - Kthehu Gurbetqar (Gezuar 2015)
Folde - Albatrit Muqiqi - Zemra e Braktisur 2014
Folde - Dafi - Te gjithe bashke 2014
Folde - Duli - Jam fajtor 2014
Folde - ENCA - Play my Game (A po te pelqen english Version) 2014
Folde - Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Mbretereshe 2014
Folde - Muharrem Ahmeti ft. Fatmir Morina - Na shkoi jeta me marak 2014
Folde - Nasty D - E Dille 2014
Folde - Sabiani ft. Marseli, Petro, Kallashi - HIT HIT 2014
Folde - Sabiani ft. Xhela - Dua te qaj 2014
Folde - Seldi Qalliu - Digjet Ballkani (Live Studio) 2014
Folde - Seldi Qalliu - Digjet Ballkani 2014
Folde - TUNA - Pardon 2014
Folde - Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih 2014
Folde - Bes Kallaku ft. Rati - Skifterat 2014
Folde - Dafina Zeqiri - Ndjenj Tjetr 2014
Folde - ELINEL - Na Thej 2014
Folde - Elvana Gjata ft Flori - Dhe Zemra Ndal (Vicky Remix) 2014
Folde - Etnon feat Lyrical Son - Shqip dance 2014
Folde - GETINJO - MONEY (Remake) 2014
Folde - Mozzik ft. Angel - Lule a therre 2014
Folde - Nasty D - Po Sho 2014
Folde - ProBand - Po jetoj ne vetmi 2014
Folde - Sergio ft. Mandi - Pantera 2014
Folde - 2TON - Na Na 2014
Folde - Abedini - Shpirtin e kam Shqiperi 2014
Folde - Albana dhe Bedi - Moj dashni 2014
Folde - Anjeza Shahini - Magnet 2014
Folde - Donna Kruz ft. Latli - Got a feeling 2014
Folde - Edlira Arifi - Smundem me te harru 2014
Folde - Elma Halili ft. Bledar Kaca - I thuj nanes tane 2014
Folde - Flaka Krelani - Zjam 2014
Folde - Kaltrina Radogoshi - Imma show you 2014
Folde - Kastro Zizo ft. Young Zerka - Papalove 2014
Folde - Sadik Kadriaj - Hajde ti 2014
Folde - 2po2 Ft. DJ Blunt, Lumi B, Lyrical Son, Capital T, Real 1, Mixey and DJ Flow - Prishtinali [ 2014 ]
Folde - Alberie Hadergjonaj - Heret a Vone 2014
Folde - Ardian Bujupi Big Ali, Dj Mase, Lumidee - Boom Rakatak 2014
Folde - Beatrix Ramosaj - Qysh Ki Qef 2014
Folde - BimBimma ft. Kida - Murder 2014
Folde - Duli - Jeta ime 2014
Folde - Duli - Ruje amanetin 2014
Folde - Gold AG - Ne lufte ne liri 2014
Folde - Muharrem Ahmeti - T'kom lon Zotin 2014
Folde - Sabiani ft. Marsel, Petro - HIT HIT 2014
Folde - TONI ft. Dafina Dauti - Prit pak 2014
Folde - Albatrit Muqiqi - Sa sa 2014
Folde - Arta Bajrami - Diamant 2014
Folde - Capital T feat. 2po2 - Posh 2014
Folde - Etnon feat Sheila Haxhiraj - Mengjesi im 2014
Folde - Gena ft Ledri - Loqka 2014
Folde - Isa and Citi ft.Dafina Dauti - Nje nate 2014
Folde - Nazi - Si ne perralle 2014
Folde - Nazim Beqiri - Je si llokum [ 2014
Folde - Neki Emra ft Leonora Jakupi - Cift ty dua te kem 2014
Folde - Soulkid - Po mpelqen 2014
Folde - Stresi - My Queen 2014
Folde - Valmir Mjaki - Baby 2014
Folde - Adelina Berisha - A dalim 2014
Folde - Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka 2014
Folde - Albulena Ukaj - Nje llafazan 2014
Folde - Anila Lilaj ft. Ges - Jam me ty 2014
Folde - Arilena - Business Class 2014
Folde - Bebe Rexha - I Cant Stop Drinking About You 2014
Folde - Besa ft. Gmd Babydave - Arabia (Faj) 2014
Folde - Blero - Inati 2014
Folde - Dr. Flori - Toke toke 2014
Folde - Gold Ag - Kosova 2014
Folde - LONI ft. Labinot Rexha-NOTI - Femer 2014
Folde - Lyric Master ft Arber Zeka - Mos mthirr 2014
Folde - Mc Qoppa ft. Hype - Stars 2014
Folde - Vani ft. Lori and XOXO - Nomin Bojna 2014
Folde - Elvana Gjata - Puthe (Vicky Rmx) 2014
Folde - Enxhi Vlashi - Dashuri vere 2014
Folde - Gold AG - Ma i qarti 2014
Folde - Klevi ABGs - Te Lali 2014
Folde - Maya - Djale shqiptar 2014
Folde - Mira Janji - Pa ty 2014
Folde - Misret Krasniqi - Per Allah 2014
Folde - NRG Band - Neser ndoshta sjem 2014
Folde - Noa - Mbrapa e ke mbretin 2014
Folde - Noizy ft. Lumi-B, Lil-Koli, Varrosi and MC Kresha - Take a picture 2014
Folde - PrincValentino Corleone - Diamond 2014
Folde - Rubens AceT ft. Don Enio and DJ S!X - Last Night 2014
Folde - Talent - Finalja 2014
Folde - Valmir Mjaki - Veq per ata sy 2014
Folde - Xhavit Avdyli - Lorina 2014
Folde - Ylli Baka - E bukura dheut 2014
Folde - Adelina Marku - Potpuri Shkodrane 2014
Folde - Aferdita Pepkola - Potpuri 2014
Folde - Agertina Muca - Tme kuptosh 2014
Folde - Ardian Jaku - Te dashuroj, te dashuroj 2014
Folde - Bardh Spahja - Ta grisa fotografine 2014
Folde - Besjana Kertusha - Je mengjesi im 2014
Folde - Besmir Hoxhaj- Dy zemra 2014
Folde - Bojken Lako Band - Bulza 2014
Folde - Bruna - LOL 2014
Folde - Denny - Oksigjen 2014
Folde - Dionis Delia - Jam Thacjan , jam Shqiptari 2014
Folde - Eita 5 - Si nje meteor 2014
Folde - Eliona - Cupe e vogel 2014
Folde - Elisabeta Marku - Djalin sot po e marton 2014
Folde - Enkeleda Bushati ft Kristina Sula - Qaje ti me lot 2014
Folde - Erisa Dragoshi - Marshalla 2014
Folde - Explode - Si Luan 2014
Folde - Hit-Man and Rolla - I meriton krejt 2014
Folde - Iris ft. Vali - Mi amor 2014
Folde - Manjolla Nallbani Shkelzen Jetishi - UNE DO TE DUA 2014
Folde - Marija Lajcaj - 2 me 8 2014
Folde - Marjol Rrapaj - Ne dasem dua saze 2014
Folde - Mentor Kurtishi - Oj shqiptarja jeme 2014
Folde - Mentor Kurtishi - Te dua 2014
Folde - Mercy - Pse spo deshesh 2014
Folde - Noizy ft. Lumi-B, Lil-Koli, Varrosi, Mc Kresha - Take a Picture 2014
Folde - Olgera Lleshaj - Frymen tende 2014
Folde - Ramadan Alitaj - Ti je magjepse 2014
Folde - Seven Saraqi - Hajde Ma Ngat 2014
Folde - Seven Saraqi - Hajde ma ngat 2014
Folde - SkizZ ft. Toli - G-lan 2014
Folde - Valbona Halili - Tata 2014
Folde - Valmir Begolli - Emocion 2014
Folde - Vellezerit Lleshi dhe Elizabeta Marku - Shkodra jone 2014
Folde - Xhemal Baco - Balukeverdha 2014
Folde - Aurela Gace - Merrem sonte 2014
Folde - Besa ft Dr.Mic - Zejemer 2014
Folde - Buraku Grupi Fama ft. Dafina Dauti - Gabuam 2014
Folde - Enca - A po tpelqen 2014
Folde - Ertila Koka ft. Tim - Prap 2014
Folde - Gold AG - Une 2014
Folde - Kida - Onajr 2014
Folde - Mentor Kurtishi - Pasha zotin 2014
Folde - Mentor Kurtishi - Rroka mandolinen 2014
Folde - Sabina Dana ft. 52oni and Klodian Kodra - Jo nuk ka 2014
Folde - Sabri Fejzullahu - Jeta asht qef 2014
Folde - Sabri Fejzullahu - Ti po shkon 2014
Folde - Xheki - Pa adres 2014
Folde - Xhensila ft Endri Prifti - Vespa 2014
Folde - Alida ft Ingrid dhe Grazia - Din ti 2014
Folde - Alma Velaj - Ah medet 2014
Folde - Anila Mimani - Unazen e gishtit 2014
Folde - Besim Krasniqi dhe Kumrije Mustafa - Ishalla bahet mire 2014
Folde - Edmond Nikolla - Luj per hater tem 2014
Folde - Eli Malaj dhe Klodian Korra - Alkooli 2014
Folde - Elton Ismaili ft. 52oni - Pare plot 2014
Folde - Gjyste Vulaj - Veç një herë me tputh fort 2014
Folde - Gold Ag Ferki Shala - Te Perulem Ty 2014
Folde - Hekuran Krasniqi - Unikate 2014
Folde - Irena Dedvukaj - Hidhet vallja 2014
Folde - Kristina Marku - Cuni lales 2014
Folde - Kristina Vreshti dhe Caku - Je ilaci i dashurise 2014
Folde - Luljeta Krasniqi (Lulja) - NMitrovic na rrehi teli 2014
Folde - Mili ft. Edber - Te dua 2014
Folde - Rezarta Elezi - Cuni i mamit ishe 2014
Folde - Shkelzen Jetishi - Embelsire 2014
Folde - Shkelzen Jetishi - Jam dorzu 2014
Folde - Silvana Rusi - Sa do doja 2014
Folde - Titullar 3D ft. Genc Morina - Jepi rast 2014
Folde - Edona Llalloshi - Na, Na, Na 2014
Folde - Kaos - Sheqer 2014
Folde - Labinot Tahiri (Labi) - A Dashnore 2014
Folde - Samanta ft Onat - Ti se din se 2014
Folde - Shemi (Iliret) ft. Ganimete Abazi - Une jam loti yt 2014
Folde - Silva Gunbardhi ft. Dafi - Tequila 2014
Folde - Soni Malaj - Me te jeton 2014
Folde - Zanfina Ismaili - Every night 2014
Folde - 2TON ft. Xhavit Avdyli - Loqka Jem 2014
Folde - Burim Hoxha - Qelsi I zemres time [2014
Folde - Fjolla Morina - Bone Vet 2014
Folde - Gazmend Rama - E Ima Jo Album 2014
Folde - Luana ft. Blunt ft Real - Luanet
Folde - Mera Zymeri - Zemrat Dojn Dashni Album 2014
Folde - Motrat Hajzeri - Oj Lulie Pllumbi i Bardh Live Album 2014
Folde - Stresi ft. Alberesha - Me fal 2014
Folde - Adelina Berisha Blasta - Dicka ma shume 2014
Folde - Aferdita Dreshaj - Mos rri larg 2014
Folde - Areva Gaci ft. Blero - Fire 2014
Folde - Dhurata ft. Blero - Shume o ka ma don 2014
Folde - Egzona Beqiri - Im Killing 2014
Folde - Flori - Ta boja me drita (DALOOL II AVAXUS Remix) 2014
Folde - Nora Mucaj ft. Mark - In Love 2014
Folde - Orinda Huta ft. Luis (Panacea Project) - Te Amo 2014
Folde - Sabiani ft. Marseli - Lozonjare 2014
Folde - Agertina Muca - Fjala te dua 2014
Folde - Bujar Gashi-O I BUKURI RAMAZAN- ILAHI-2014
Folde - Flora Gashi - Trojet Shqiptare - Album 2014
Folde - Gena - Me fol 2014
Folde - Lori - Bravo - Album 2014
Folde - Mentor Kurtishi - Coja nje selam 2014
Folde - Nikoll Nikprelaj - Keng e Atmosfer - Album 2014
Folde - Shaqir Cervadiku Dhe Sala Bektesh - Fati Jetes - Album 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Lemza - Album 2014
Folde - Super Extra Tallava - Album 2014
Folde - Tuna ft. Getoar Selimi - Krejt vet 2014
Folde - Vellezerit Haliti - Qorr Ilazi Album 2014
Folde - Vellezir Mziu - Falma Naj Sabah - Album 2014
Folde - Xheki - E Pa Bes - Album 2014
Folde - Adelina Ndoj - Gjithe gjynahet ti kam fal 2014
Folde - Baboo Darabuka and Dj Benity - Origjinal 2014
Folde - ELINEL - Kapuni 2014
Folde - Elvana Gjata - Puthe 2014
Folde - Meda - Princeshe Album 2014
Folde - Motrat Mustafa - Une e ti nje zemer Album 2014
Folde - Silvana Xhemali - Bofshi hajer 2014
Folde - Valbona Peraj - Jam Arbnore 2014
Folde - Viola - E deshta [Album 2014]
Folde - Xheki - E pa bese 2014
Folde - Xheki - Lajkatare 2014
Folde - Aferdita Demaku - Albumi 2014
Folde - Daim Lala - Hajde loqko Album 2014
Folde - Elvana Gjata - Puthe 2014
Folde - Luljeta Krasniqi - Zjarr dhe acar 2014
Folde - Mahmut Ferati - Dikur Album 2014
Folde - Mahmut Ferati - Zeshkane [2014]
Folde - Meda - Diten qesh naten qaj [2014]
Folde - Meda - Jam pa behane 2014
Folde - Meda - Pash nje zot [2014]
Folde - Meda - Princeshe Album 2014
Folde - Noizy - Betta Den Dem (Mixtape) 2014
Folde - Noizy - Betta Den Dem (Mixtape) [2014]
Folde - Rovena Stefa - Boll me lojna Album 2014
Folde - Sala Bekteshi - Lulja e gurbetit 2014
Folde - Shyhrete Behluli - Dashnija si deka 2014
Folde - Shyhrete Behluli - Dashnija si deka [2014]
Folde - Shyhrete Behluli - Shtepi e vjeter Album 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Dy buze me jane thare 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Dy buze me jane thare [2014]
Folde - Sinan Vllasaliu - Si ke zemren ta jep zoti 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Si ke zemren ta jep zoti [2014]
Folde - Valbona Peraj - Jam Arbnore [2014]
Folde - Viola - E deshta [Album 2014]
Folde - Vjollca Selimi - Nuk rrezikon 2014
Folde - Vjollca Selimi - Nuk rrezikon [2014]
Folde - Ylli Demaj - Shkrepe 2014
Folde - Getinjo - Fake Industry (Freetime) 2014
Folde - Getinjo - Fake Industry (Freetime) [2014]
Folde - Mahmut Ferati - Zeshkane 2014
Folde - Meda ft Vjollca Haxhiu - Princeshe 201
Folde - Meda ft Vjollca Haxhiu - Princeshe 2014
Folde - Mihrije Braha - E jotja 2014
Folde - Miranda Hashani - Mire se vjen 2014
Folde - Qendresa Gashi - Diell i Shpirtit Tim 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - A sherohet kjo dashni 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Degjo zemren 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Lemza 2014
Folde - Daim Lala - O lale lale 2014
Folde - Elita 5 - Mohikani I Fundit Album 2014
Folde - Gjira ft. Ardi - Gjith boten me shetit 2014
Folde - Sef Duraj ft Lindita Selimi - Perfundimisht 2014
Folde - Shkumbin Ismaili - Dikur 2014
Folde - Besa - Mbreteresh 2014
Folde - Blunt ft Real ft. Ledri Vula - Nese mdon ti - Remix 2014
Folde - Dafina Zeqiri ft Ledri Vula ft. Sardi Dj - Got Ur Back 2014
Folde - Elita 5 - Me fal 2014
Folde - Ermal Fejzullahu ft. Mimoza Shkodra - Zemer zemer 2014
Folde - Flora Gashi dhe Arbnore Balaj Rikthimi 2014
Folde - Gili - Per Bajram 2014
Folde - Gjira - Eci ne terr 2014
Folde - Gjira ft. Cyanide - A po ta don 2014
Folde - Gold Ag - Shkupi 2014
Folde - Motrat Mustafa - Do Te Kthehemi 2014
Folde - Motrat Mustafa - Muaji i Meshires 2014
Folde - Ronela Hajati ft Agon Amiga - Veq Na [2014]
Folde - Shpat Kasapi ft. Renato - Daku 2014
Folde - XHELA - Krejt per ty 2014
Folde - Ymerli Krasniqi ft. Valbona Spahiu - Habibi Habibi 2014
Folde - Adelina Tahiri ft. Eugena Aliu - Ani Ani 2014
Folde - Edi e Rifadija - Me mungon 2014
Folde - Eni Koci - Motivi Im 2014
Folde - Ermal Mamaqi - Serenata 2014
Folde - Ermal Mamaqi ft. Dr.Flori - Mos pi mall,bej palester 2014
Folde - GJIRA - Oj Kosove oj nena ime 2014
Folde - Gold AG - Lotet e djalit 2014
Folde - Kobra - Gangsta 2014
Folde - Kole Oroshi - Skan cka me na ba 2014
Folde - Labinot Rexha-NOTI - Motra jone 2014
Folde - Meda - Bixhozi 2014
Folde - Valton - Super Sexy 2014
Folde - Vedat Ademi - Ke Harruar 2014
Folde - Xhemile ft Arsimi - Trileqe 2014
Folde - Aferdita Demaku - Dasma e Pollogut 2014
Folde - Alma Velaj ft Xhezair Elezi - Ndoshta 2014
Folde - Capital T feat. Mc Kresha - Ballin 2014
Folde - Cha Cha Darabuka ft. Dj Ce1 - Open Air 2014]
Folde - Dhurata Dora - Nice, Slow 2014
Folde - Enis Bytyqi - Te mos dashuroja kurre 2014
Folde - Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion 2014
Folde - Nexhat Osmani ft. Lindi - Pa Facebook [2014]
Folde - Presioni ft. B52, Klepto- Pare Pare 2014
Folde - Viola ft Eltoni - Te dua 2014
Folde - Adelina Berisha ft Blasta - Dicka ma shume 2014
Folde - Baboo Darabuka Dj Benity ft Mimoza Shkodra - Vec edhe ka njo 2014
Folde - Besart Halimi - Në Prishtinë 2014
Folde - Dafina Zeqiri ft. Ledri Vula - I got ur back 2014
Folde - Eli-G ft. Barbana Dini, Shpat Kasapi - Ne shpirt me ke vra 2014
Folde - Flori - Tabojamedrita 2014
Folde - Kaltrina Selimi - Te du 2014
Folde - Korab Shaqiri - Welcome to Albania 2014
Folde - Mahmut Ferati - Mergimtari 2014
Folde - Mc Kresha - Police 2014
Folde - Miriam Cani - Shiu im 2014
Folde - Rami Ahmeti - Lamtumir 2014
Folde - Seldi Qalliu - Ballkan Style 2014
Folde - Sinan Hoxha - Lace 2014
Folde - Tarabuka Band ft. DJ Star - Summer 2014
Folde - Tingulli Trent - Jasha 2014
Folde - Tuna ft Getoar Selimi - Krejt Vet 2014
Folde - Vellezerit Susuri - Dashuri me hile 2014
Folde - Zaimina Vasjari - Shum 2014
Folde - Bardhe Gega Jaku - Zemra e nanes 2014
Folde - Dafina Dauti ft Baboo Darabuka - Ska rendesi 2014
Folde - LEDI ft. Zyber Avdiu - Vajze me dy kollana 2014
Folde - Ledri Vula ft Elvana Gjata - Hallakama 2014
Folde - Leonora Jakupi - Ma ngat 2014
Folde - Mendi ft Shqipri Kelmendi - Shpirti jem 2014
Folde - Remzie Osmani Lumnije Ramadani - Kthehu moter 2014
Folde - Unikkatil - Si Ni Vakt feat Presioni ft Big T 2014
Folde - Valton Krasniqi ft L.Montana P Dogg - Dridhe Belin 2014
Folde - Vllezerit Mziu - Falma naj Sabah 2014
Folde - Enca ft Noizy - Ata Nuk e Din 2014
Folde - Esad Ademi - Me Rendon Dashuria 2014
Folde - Gena - Nuk kam faj 2014
Folde - Gjyle Qollaku - Pergjithmon 2014
Folde - Leonora Poloska ft B-Boy - Me neve 2014
Folde - Nexhat Osmani - Boll 2014
Folde - Remzie Osmani - Edhe një nate pa ty 2014
Folde - Shkurte Fejza ft. Vjoleta Zefi - Te kam moter sa te jem gjalle 2014
Folde - Shpat Deda - Shkendij 2014
Folde - Adrian Gaxha ft. Floriani - Oj ti Qik 2014
Folde - Alban Skenderaj - Urat e jetes 2014
Folde - Arta Osmani - Block e ke 2014
Folde - Bashkim Spahiu - Adresa e vjeter 2014
Folde - ENCA - Ishim Ne 2014
Folde - Getinjo - NO 2014
Folde - Klani Shqiptar Eki ft. Hevzi Kumanova - Jetoj per ty 2014
Folde - Leta - Trokit 2014
Folde - Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Njemije jete po ti jetoj 2014
Folde - Noizy ft. OverLord, NiiL-B - Zemer 2014
Folde - Albion Rexhaj ft. Hekuran Krasniqi - Atdheut tim 2014
Folde - Era Istrefi ft. Mixey - E dehun 2014
Folde - Genta Ismajli ft. Ardian Bujupi, Dalool - Feel 2014
Folde - Keli - Fustani me pika 2014
Folde - MC Kresha - Emceeclopedy Album Premier 2014
Folde - Noizy - Te lutem mos u Ndal 2014
Folde - Nora Istrefi - Mos me le 2014
Folde - Shyhrete Behluli - Shtepi e vjeter 2014
Folde - Stresi - Bad Boy 4Life 2014
Folde - ANDOS - Veri dhe Jug 2014
Folde - Hala Osmanollaj - Sot me lindi djale 2014
Folde - Loni ft. Stresi - AK47 2014
Folde - Mjellma Berisha - Jeans 2014
Folde - Seldi Qalliu - Me duaj si une te dua ty 2014
Folde - Xhafer Ahmetaj - Maturant 2014
Folde - Xhavit Dervisholli - Garantoj 2014
Folde - Elgit Doda - Ti doje 2014
Folde - Greta Koqi ft Gbmc - Whats up [2014]
Folde - NRG Band - As 5 Pare 2014
Folde - Remi - Pa status 2014
Folde - Shpat Kasapi - Do te dua 2014
Folde - Vesa Luma - Prishtina 2014
Folde - Xhavit Avdyli - Largohu 2014
Folde - BB POQI - Te Gjeta ty 2014
Folde - Dafina Dauti - Publikisht 2014
Folde - Dhurata Ahmetaj - If u like it 2014
Folde - Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll 2014
Folde - ELINEL - Legend 2014
Folde - Elvana Gjata - Ti ke ikur2014 PA REKLAM
Folde - Enver Kolgeci - Per Ramen dhe Avniun e radiogeneva.net 2014
Folde - Eroll Murati - Ah moj nene 2014
Folde - Kida ft. Mc Kresha - Rikthejm na 2014
Folde - Kobra ft. Big T - Kontroll Industris 2014
Folde - Loni Gashi ft Stresi - Crazy and Wild 2014
Folde - Meda - Ai Plumb 2014
Folde - Pro Band - E veqant 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Shkaktar 2014
Folde - Yll Limani - All of me 2014
Folde - Adelina Berisha - Per Ty 2014
Folde - Andin Randobrava - Me kujtohet 2014
Folde - Andy Gramm ft. Fugaa - ZERO 2014
Folde - Astrit Mulaj ft. Tukulukat - Rinia e sodit 2014
Folde - BabaStars - High 2 (2014)
Folde - BimBimma - So ghetto 2014
Folde - Capital T feat.Vedat Ademi - Hapat e mi 2014
Folde - Ermal Mamaqi - Ditet e mia 2014
Folde - Fadil Fetahu Tallava per Radiogeneva Rama Jeti Avniu 2014
Folde - Florent Iseini - Me kete unaze 2014
Folde - Grupi Aurora - Me Lendoi 2014
Folde - Iliret ft. Beni Baksi - Jeta ne kurbet 2014
Folde - Indrit Mlika - Gruaja Kureshtare 2014
Folde - Kole Oroshi - Me zor jeten e shtyj 2014
Folde - Labinot Rexha-Noti ft. Machiato Band - Ta ha buzen ty 2014
Folde - Leonora Jakupi - Vajza e kojshise 2014
Folde - Lori - Ndahen njerezia 2014
Folde - Noizy - Ganja 2014
Folde - PRO BAND - 1Minut 2014
Folde - Shqipe Krivenjeva - Pse me mlan 2014
Folde - Shyhrete Remzie Shkurte - A te kujtohet Malli mka marr 2014
Folde - Shyhrete Remzie Shkurte - Luje vallen Fol fol Po te pres 2014
Folde - Vesa Luma ft. Jon Tarifa - Superstitious 2014
Folde - Ylli Baka - Magji e dashurise 2014
Folde - Yllka Kuqi - Te kujtoj 2014
Folde - Gena - Duhet 2014
Folde - Ingrit Gjoni ft. Meti Maloku - Ani Ani 2014
Folde - Kastro Zizo ft. Elinara Shehu - Porno Days 2014
Folde - MonnY ft. Noizy D.u.d.A - Ma Shume Pare 2014
Folde - Seven Saraqi - Ska Dashni 2014
Folde - Shkurte Fejza - Heroit Vetim Shala 2014
Folde - Vaxi ft. Academic Band - Ne Prishtine 2014
Folde - Xhela - Pse ike 2014
Folde - Xhensila - Jeton tek une 2014
Folde - Xili - Pse o shpirt mke lan 2014
Folde - Alida E Vuaj 2014
Folde - Bardha ft. Rati - Engjelli I shpirtit tim je ti 2014
Folde - Capital-T feat. 2po2, Lyrical Son - Facedown 2014
Folde - Eltina Minarolli - Friday Night 2014
Folde - ILAHIJ 2014
Folde - KLEPTO feat NRG BAND - Ca ki qef 2014
Folde - MC Kresha - Amsterdam 2014
Folde - Nora Muqaj - Hey 2014
Folde - PANDORA - Mos nenshkruj 2014
Folde - Valbona Spahiu - Syri im po loton 2014
Folde - Xhela - Deshperohem 2014
Folde - 2ToN ft. Stine - My baby 2014
Folde - Alban Mehmeti - Biondina 2014
Folde - Anjeza Shahini - Uje ne Shkretetire 2014
Folde - Arta Bajrami - Nuk prish pune 2014
Folde - Cyanide feat. Vesa Smolica - Ushtarin tem 2014
Folde - Explode - Ne syt e Tu 2014
Folde - Getinjo - My Love 2014
Folde - Luana - Askush s'do ta besoje 2014
Folde - Shkurte Gashi - Godet shpirti 2014
Folde - Stresi - R.I.P (Ta Djegi Letren ) 2014
Folde - Ardian Bujupi ft. LINDVR - All night 2014
Folde - Egzona Gurguri - Mi Corason 2014
Folde - Ertila Koka - I vetmi qe dua 2014
Folde - Flori - Ke 2014
Folde - Mensur Kadriu - Extra tallava per Ramen dhe Avni Llugiqin radiogeneva.net
Folde - Shkurte Fejza - Pyet Kosova 2014
Folde - Alban Skenderaj - Je ti 2014
Folde - Arilena - Aeroplan 2014
Folde - Egzon Pireci ft. Rozana Radi - Forever 2014
Folde - Mensur Kadriu - Pishman2014
Folde - Albatrit Muqiqi - Qika Qika 2014
Folde - Buraku Grupi Fama - Cigarja 2014
Folde - Cyanide - Ne Distance 2014
Folde - Gazmend Kelmendi - Krejt kan me tu kthy 2014
Folde - Gold AG - Shqiptar 2014
Folde - Lyric Master - Vazhdo 2014
Folde - Noizy ft OverLord, Niil-B - Talenti (Prod. A-Boom) 2014
Folde - Shkumbin Ismaili - Shqiperi nena ime 2014
Folde - 1-Ky - Zemer Polare 2014
Folde - Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovarit 2014
Folde - ELINEL - SDI 2014
Folde - Morena feat Blero - My Love 2014
Folde - Noizy - 1 Shans 2014
Folde - Stresi ft. Labinot Rexha (Noti) - Ata syte e tu 2014
Folde - Tuna - Babe 2014
Folde - Barooti - Harrom 2014
Folde - Labinot Tahiri - Tungjatjeta jem Shqiptar 2014
Folde - Orinda ft Noizy - LolliPopa 2014
Folde - Valton Krasniqi - Falje te kerkoj 2014
Folde - Xhavit Avdyli - Du me t'pa 2014
Folde - Ylli demaj - Oj Kosove oj nena ime 2014
Folde - 2Ton - Munges 2014
Folde - Besa ft 2po2 - Zemrën dot nuk ta lexoj 2014
Folde - Dhurata Ahmetaj - Dy fjal 2014
Folde - Gentian Ramosaj - In my love in my life 2014
Folde - Grupi Aurora - Meli 2014
Folde - Mc Qoppa - nSiklet [2014]
Folde - NRG Band - Hajde me mu ni nat 2014
Folde - Skivi feat. Mimoza Shkodra and Nora Istrefi - Na 2014
Folde - Aferdita Demaku - Kthehu 2014
Folde - Bardhe Gega dhe Jaku - Vendit tim 2014
Folde - Blerta Agolli - Luaj moj bandille 2014
Folde - DMC ft. Kobra - Langareca 2014
Folde - Dani Abazi - Mendjemadhe 2014
Folde - Elvana Gjata Ft. Kaos - Disco Disco 2014
Folde - Era Istrefi - A po don 2014
Folde - Etnon feat Yll Limani and Dj Dagz - Pretty woman 2014
Folde - Getinjo ft. Adelina Berisha - Perjet 2014
Folde - Haxhi Zeneli - Hajde mori lule 2014
Folde - Kledi Bahiti Ft Samanta Karavella - Me Jeto 2014
Folde - Kujtim Aliu - Duro zemer 2014
Folde - Ledri Vula - 100 Probleme 2014
Folde - Lori, Enis Bytyqi - Sonte po shkrihem 2014
Folde - Marlen Qelia ft. Agron Hoxha - Me ka mare malli shume per loken 2014
Folde - Mursel Murseli - Merre zemren tande 2014
Folde - Noizy - Boja Me Dore 2014
Folde - Pandora dhe Xhemili - Floket e gjata 2014
Folde - Ryva Kajtazi - Kur Dua 2014
Folde - Alit Ahmedi - Per Ty O Muhamed A.S Ilahi 2014
Folde - Blunt and Real ft. Duffye - Veq me tpas ty 2014
Folde - Cha Cha Darabuka ft. Dj Ce 1 - Love in Love 2014
Folde - Cyanide - Intelegjentelman 2014
Folde - Elfete Sherifi ft. Andin Randobrava - Mos me rrej 2014
Folde - Emanuel Tako - E embla dashuri 2014
Folde - Fisnik Ristemi - Ti je unikat 2014
Folde - Gold AG - Zemra e nanes 2014
Folde - Hekuran Krasniqi - Lene cigaren 2014
Folde - PONI - Cokollata 2014
Folde - Qendresa Gashi - Bye bye baby 2014
Folde - Tarabuka Band ft. Dj Star - I feel love oriental 2014
Folde - Tina Basha - Maturant 2014
Folde - Buraku Grupi FAMA - Do te behem i pasur 2014
Folde - Dod Kalaj - Zemren le rehat 2014
Folde - Elinel ft. Lea Metolli - Cold World 2014
Folde - Emanuel Tako - E embla dashuri 2014
Folde - Fidan Ahmeti - Vetem qaj 2014
Folde - Fikret Dauti ft. Fahrije Zogaj - Ti Je Vitamin 2014
Folde - Florian Skenderaj - Me kenge do te mbreteroje 2014
Folde - Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Hapi i pare 2014
Folde - Haki Halimi - Hajmalia 2014
Folde - Hysni Klinaku Hashim Shala - Zogu 2014
Folde - Keler Sufja - Frymemarrje 2014
Folde - Keli - dashni e vjeter 2014
Folde - Kendojne Bilbilat Album 2014
Folde - Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop 2014
Folde - Labinot dhe Linda Hakaj - Here ke njera here ke tjetra 2014
Folde - Mira Janji - Dancing all night 2014
Folde - Nadi - Vetem loje 2014
Folde - Nadi dhe Shpat Kasapi - Ty te don zeshkani 2014
Folde - Naim Krasniqi Polifonija - Zogu ma i mir prej krejtve 2014
Folde - Nasty D Feat. 1-Ky - Ti E Din 2014
Folde - Noizy - Late Night 2014
Folde - Ramiz Agushi - Kanga e Gjyshit 2014
Folde - Sadat Ameti - Na ka ardh pranvera 2014
Folde - Stresi - Qe ku jom 2014
Folde - Xhavit Avdyli ft. Antigona Sejdiu - Si sheqer 2014
Folde - Ylber Idrizi dhe Vahidi - Kadal Hasem 2014
Folde - Bardhok Mehmeti - Kuj ne jete mos i takofte 2014
Folde - Daim Lala ft. Muharrem Ahmeti - Dridhe belin 2014
Folde - Dj Blunt ft. Real 1 - Nese mdon ti 2014
Folde - Fjolla Morina ft. Stresi - Jena Bo Tym 2014
Folde - Genta Ismajli Edona Llalloshi - Kolazh 2014
Folde - Genta Ismajli dhe Edona Llalloshi - Gezuar 2014
Folde - Gezim Celaj - Ne kete stine te bukur 2014
Folde - Gili - U plakem 2014
Folde - Gresa Behluli - Po po me ke pelqy 2014
Folde - Haxhi Gashi - Sa her të shoh ty 2014
Folde - Haxhi Gashi ft Arbresha Gashi - ZEMRES I FOLA 2014
Folde - Iliret Shemi - Gurbetqari 2014
Folde - Korab Shaqiri - Tina 2014
Folde - Lali Kadriu - Krejt e din 2014
Folde - Marlen Qelia dhe Agron Hoxha - Me ka mare malli shume per Loken 2014
Folde - Miri Malja - Potpuri 2014
Folde - Motrat Mustafa - Krushqit po na vin 2014
Folde - Nexhbedin Gaxheri (Nexhi) - Dua xhanin ta takoj 2014
Folde - Presioni ft. Pejoni 039 Bx-A, Phenom - T'Qojna Pesh 2014
Folde - Shemi Korabi Ermali Ylli - Jakup Ferri 2014
Folde - Shyhrete Behluli - Cun me pare 2014
Folde - Sinan Vllasaliu - Jeta ime 2014
Folde - Sinan Vllasaliu Ft. Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter 2014
Folde - Tuna and Cozman ft. Ghetto Geasy - Fenix Remix 2014
Folde - Xhavit Avdyli - Kolazh 2014
Folde -2TON - E di qa thom 2014
Folde -Ardit Stafa ft Arta Memedi - Mpuq 2014
Folde -B Genius ft. Enca Haxhia - BabyGirl GangstaBoo 2014
Folde -Baboo Darabuka Astrit Stafaj - Oriental Spirit 2014
Folde -Drenusha Latifi ft. Liridoni - Oxygen 2014
Folde -Gena - Toponishte 2014
Folde -Genta Ismajli - Anuloje 2014
Folde -Linda Kulla - I martuar e kavalier [ 2014 ]
Folde -Lori dhe Enis Bytyqi - Sonte po shkrihemi 2014
Folde -Lyric Master - Mi Amor 2014
Folde -Sabiani ft. Marseli - Pa titull 2014
Folde -Stine Ft GB-MC - Moj e majra 2014
Folde -Stine ft. Olgera - Te rrim larg 2014
Folde 2TON feat. SKIVI - ATO 2014
Folde Adrian Gaxha, Floriani ft. Skivi - Welcome to Prishtina 2013
Folde Afrim Muqiqi - Se dua me te pa - 2014
Folde Alban Mehmeti - Bjondina 2014
Folde Albulena Ukaj - Injorant 2013
Folde Antigona Sejdiu - Merri te gjitha 2014
Folde Artan kola - Shkova 2014
Folde Artiola ft Poni - Fol Shqip 2013
Folde Baboo Darabuka - Solo 2014
Folde Beqir Telaku - Bashkojme zemrat [Gezuar 2014]
Folde Bujar Qamili ft. Artiola Toska - Zemren ta kam fal 2014
Folde Bujari Vogel - Lorena Lorena - ( 2014 )
Folde Buraku Grupi FAMA - Do te behem i pasur 2014
Folde Burim Aliu - Shuj Zemer 2014
Folde D.u.d.A ft. MonnY, OverLord dhe NiiL-B - Bitchat e din 2014
Folde Dafina Zeqiri - Ndjenjë Tjetër 2014
Folde Dafina Zeqiri ft Ledri Vula ft. Sardi Dj - Got Ur Back 2014
Folde Daim Lala - Pasha ty 2013
Folde Daim Lala - Prishtinalikja 2014
Folde Dr.Mic - Pergjithmon 2014
Folde Duli - Shaci 2014
Folde Edona Llalloshi - Sjam si ti [ 2014 ]
Folde Elita 5 - Me fal [2014]
Folde Eni Koci ft. Staz - My Papi 2014
Folde Erduan Hiseni - O zot une jam i varfur2014
Folde Ermal Fejzullahu - Djali i Kosoves 2013
Folde Ermal Fejzullahu - Nje lot 2014
Folde Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une 2013
Folde Esad Ademi - Kur fati nuk te don 2014
Folde Esat Ademi - Me ka vra ajo 2014
Folde Esmeralda Kaso - Me dogje xhan 2014
Folde Faton Rugova ft Linda Shabani - Ma jep fjalen - ( 2014 )
Folde Flora Gashi - Dashuron cdo Maturant 2014
Folde GOLD AG - I MOQMI 2013
Folde Ganja - Dyshoi 2014
Folde Gazi ft. Isuf Berisha - Te bashkojme trojet 2014
Folde Gena - I dashuruar jam 2014
Folde Gena - Se te dashuroj 2014
Folde Genta Koleci - Dashuria vetme 2014
Folde Gentrit Sfishta - Te kam Xhan 2014
Folde Gili - Dada 2014
Folde Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu 2014
Folde Gjyle Qollaku - Kur dola te Kroni - ( 2014 )
Folde Gold AG ft. Remi - Malli i ndarjes 2013
Folde Gramoz Gervalla - Ti Me Prek ne Zemer 2014
Folde Gresa Behluli - Po bjen defi 2014
Folde Greta Koci - Kjo toke me rriti 2014
Folde Kole Oroshi - Skan cka me na ba 2014
Folde Labinot Rexha-NOTI - Motra jone 2014
Folde Linda Shabani - Enede ty te don 2014
Folde Lori - Thuaji asaj [ 2013 ]
Folde Lyric Master - Kjo melodi 2014
Folde Lyrical Son ft ErgeNR - RockNRollStar 2014
Folde Mahmut Ferati - Ja me grue ja me vlla 2013
Folde Manuela Gojani - Mir me mua - ( 2014 )
Folde Mc Qopa ft Mendari - Xhemile [ Gezuar 2014 ]
Folde Meda - Dashnia eshte kismet 2014
Folde Meda - Hej Shok - ( 2014 )
Folde Meda - O mehlem 2013
Folde Meda ft. Sinani , Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 2 2014
Folde Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 2014
Folde Meda ft. Sinani, Sabriu, Ermali, Vjollca - Potpuri 3 2014
Folde Mensur Kadriu - Emri tradheti - ( 2014 )
Folde Mensur Kadriu - Nata e Kanes 2014
Folde Mentor Kurtishi - Emri Yt 2014
Folde Mera Zymeri - Luj luj 2014
Folde Merita Spahiu Muqiqi - Zemren e shite 2014
Folde Meti ft Dhurata Dora & Cekic - E bojna Hot 2014
Folde Mihrije Braha - Ani ani - ( 2014 )
Folde Miriam Cani - Labirint 2013
Folde Motrat Bujari - Sonte Kendohet [2014]
Folde Motrat Mustafa - Amaneti Mergimtarit 2014
Folde Muharrem Ahmeti - Luj me mu 2014
Folde NRG band - Mendoj per ty [2014]
Folde Naser Maqedonci - Hidhe Vallen Dridhe Belin - ( 2014 )
Folde Nikoll Nikprelaj - Zero 2014
Folde Noizy - Ke Ngju Per Mu 2014
Folde Noizy - Kur Shprehem 2013
Folde Noizy - Looking At You [2014]
Folde Nora Istrefi - I jemi je 2013
Folde Presioni ft. Phenom - Flaka 2013
Folde Pro Band - Puthjet tona 2014
Folde ProBand - Po jetoj ne vetmi 2014
Folde Qamil Hondozi - Kjo jet le te shkoj 2014
Folde Ramize Caka - Bini qika defit - ( 2014 )
Folde Rovena Stefa - E morre per letra (Malli 2) [ Gezuar 2014 ]
Folde Sabiani ft. Kristo, Elijah William - Ti shpreso 2014
Folde Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje luje Zemer Ti 2014
Folde Sabina Dana - Mangav Mangav 2013
Folde Sabri Fejzullahu - Fantazia - ( 2014 )
Folde Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu Mario MC - Mos mgjuaj 2014
Folde Sabriu Dhe Shyhrete - Nje here Gabova 2014
Folde Sef Duraj Ryva Kajtazi - Me thuaj po
Folde Sefe Duraj - Mejrem 2013
Folde Seldi - Zemer e di [ Gezuar 2014 ]
Folde Shkelzen Jetishi - Jete o jete 2014
Folde Shkurte Fejza - Me qef tkena marr 2014
Folde Shyhrete Behluli - Dasma e Dajes 2014
Folde Smail Puraj - I zoti i shpis [ Gezuar 2014 ]
Folde Smail Puraj - Jo zemer jo 2014
Folde Stresi feat Anestezion dhe One T - Thirrni Eulexin [ 2013 ]
Folde Syzana Jashanica - Merem apo lem 2014
Folde Teuta Selimi - Se eshte dashnija 2014
Folde Valbona Spahiu - Burri per 7 Gra 2014
Folde Valbona Spahiu ft Xheni Dhe Dibranet - Kalle valbona kalle - ( 2014 )
Folde Valton - Super Sexy 2014
Folde Valton Krasniqi - Jetim Jam 2014
Folde Vellezerit Alimusaj - Mendon - ( 2014 )
Folde Vellezrit Mziu - Dashnia e vjeter 2014
Folde Viola - Bahet mire [ 2014]
Folde Vjollca Haxhiu - Hej Dj 2014
Folde Vjollca Luka - Potpuri shkodrane [ 2013 ]
Folde Vjollca Selimi - Ajshe - ( 2014 )
Folde Xhavit Sadiku - Po te pres 2014
Folde Xheki - Veq per ty 2014
Folde Xheza Dhe Besimi - E imja je 2014
Folde Xhuli ft. Gena - Po Fantazoj 2014
Folde ZeqiriaNeziri
Kenga mobile.php 9.7 KB 30.08.14 09:05:11

            

Kalo ne maje te faqes
Vizitor Online